Dopis

13. července 2018 v 1:22 | kai


Milí subjekti,

za celý projekt vám předem děkuji za účast v Loveless. Zjevně se vyptáváte, kde se právě nacházíte, s kým se to nacházíte. Nemusíte mít starosti, osoba vedle vás vám nijak neublíží. Jde o osobu stejně zmatenou a vystrašenou jako vy. A co, že se to právě děje?
O projektu Loveless toho bohužel mnoho říct nemůžu. Vedle vás je pravděpodobně váš partner, bylo by dobré se představit, plánujete-li spolu strávit nějakou tu chvíli. Objasníme si zde rovnou pár faktů.
Nacházíte se v městečku Kingsbridge, neřeknu vám kde, neřeknu ani, jak jste se sem dostali. Můžu vám říct jen jedno - není možné se odtud jen tak dostat. Je to klidné město, malá komunita, velmi přátelská a spolehlivá. Doporučím vám zapadnout co nejdříve, poznat lid a připojit se k akcím, které tu panují. Můžete se spolehnout také na angličtinu a platidlo v americký dolarech, které najdete ve svých peněženkách společně s několika doklady. Kromě cestovního dokladu.
Když zde byla zmínka o partnerovi, můžeme vám rovnou říct, že váš partner není žádný společník, nebo obchodní partner. Po dobu určitou se můžete nazývat párem.
Teď máte dvě možnosti.

Ta první je ta, že chcete odejít. Nezajímá vás peněžitá odměna na konci celého projektu, nemáte zájem ani o výhody, které toto město přináší. Stačí najít oblečení ve skříni, vzít si mapu města, kterou najdete pod tímto dopisem a vypravit se k úřadu. Požádat o své doklady a vzít si trajekt zpátky na pevninu. Váš partner, zdali neudělá to stejné, dostane nového a může pokračovat.

Druhá možnost je, že zůstanete. Předem varuji, že na toto rozhodnutí máte tři dny, jestli v Kingsbride zůstanete déle, jste oficiálně zapsanými subjekty a obyvateli města. Souhlasíte se systémem a tím, že jestli se během doby pobytu pokusíte odejít, bude vaše účast nesplněna a vás kromě neobdržené odměny bude očekávat i vysoký poplatek.
Budete se svým partnerem dohromady šest měsíců, samozřejmě lze i déle - čím déle, tím vyšší odměna. V krabici také najdete obálky, v nich najdete svá nová povolání a seznam lidí, se kterými se případně seznámit, chcete-li být v práci úspěšní. Kromě svých drobných platů tu jsou i úkoly. Denně vám přijde jedna obálka, v ní najdete prostý úkol jakéhokoliv typu, splněním dostanete peněžní odměnu, která se dle úkolu liší. Týdně potřebujete nasbírat dostatečné peníze na zaplacení nájmu, věřte, vaše platy vám nevystačí. Vztah mezi vámi a partnerem může být jakýkoliv, ale jestli si přejete přežít v teple domova a s jídlem, musíte být připraveni se sblížit na nové úrovni.

Můžete zkusit zajít za lidmi, poptat se jich. Bohužel vás neznají. Možná i narazíte na další subjekty, bylo by dobré se také seznámit. Sociální sítě a internet zde nehledejte, Kingsbridge má stěží signál, kterým můžete komunikovat. Jakákoliv zpráva, nebo pokus o komunikaci s lidmi mimo Kingsbridge, se bere jako podvod, stejně tak i překročení hranic města. Do týdne pak můžete očekávat své doklady.
Vaši blízcí byli informováni o absenci, nemusíte mít žádné starosti.
-Vyslanec LL
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama